Чоколаден крем од кикиритка, мед и какао - 400 g

430,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

100% природен осоговски мед внимателно искомбиниран со печени и мелени кикиритки и какао за врвно фит-гастрономско уивање.

Домашно произведен без додаток на конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 400 g

Информации за производ

Уникатен број0052
Вид на производFit Delights Type
Цена430,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..