Чоколаден крем од лешник, мед и какао - 230g

350,00 ден.

Available

1 препорака   Напиши препоракаОпис на производ

100% природен осоговски мед внимателно искомбиниран со печени и мелени лешници и какао за врвно фит-гастрономско уживање.

Домашно произведен без додаток на конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 230g

Информации за производ

Уникатен број0051
Вид на производFit Delights Type
Цена350,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

  1. idealna kombinacija na choko krem i mnogu lesnici

    Preubav coko krem,mnogu vkusen a so soznanieto deka e napraven od kvalitetni sostojki, samo uste poveke stanuva primamliv za jadenje i toa bez griza na sovest ,zosto e definitivno zdrava varijanta, i e super desert

    Reviewed by Svetlana on 12. Март 2021 20:51 | Линк

    Оваа препорака нема гласови