Чоколаден крем од лешник, мед и какао - 380 g

500,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

100% природен осоговски мед внимателно искомбиниран со печени и мелени лешници и какао за врвно фит-гастрономско уживање.

Домашно произведен без додаток на конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 380 g

Информации за производ

Уникатен број0050
Вид на производFit Delights Type
Цена500,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..