Путер од кикиритки - 200g

200,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

Состав: 100% кикиритки.

Домашно произведен без додаток на конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 200g.

Информации за производ

Уникатен број0055
Вид на производFit Delights Type
Цена200,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..