Путер од кикиритки - 340g

270,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

Состав: 100% кикиритки.

Домашно произведен без додаток на конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 340g.

Информации за производ

Уникатен број0056
Вид на производFit Delights Type
Цена270,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..