Путер од лешник 200 g

320,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

100% лешници. 

Домашно произведен без конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 200g.

Информации за производ

Уникатен број0070
Вид на производFit Delights Type
Цена320,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..