ПРИРАЧНИК ЗА ЗДРАВО ГОТВЕЊЕ заедно со 100 здрави рецепти

1.190,00 ден.

Available

1 препорака   Напиши препоракаОпис на производ

Прирачникот има за цел да ви создаде вистинска слика за храната, нејзиниот состав и нутритивниот квалитет на намирнците.
Рецептите кои ќе ги најдете во прирачникот, ќе ве научат да готвите поздраво, покажувајќи ви дека здравото готвење не е воопшто комплицирано, а здравите оброци можат да бидат многу вкусни. Навистина ми беше тешко да направам селекција на 100 рецепти, но верувајте дека ги избрав најдобрите. Во прирачникот ќе најдете по 20 вкусни, лесни и здрави опции за појадок, ручек и вечера, 20 здрави десерти, 15 идеи за намази, крекери и рецепти со брашно како и 5 рецепти за освежувачки нискокалорични напитоци.
Сите рецепти се со пресметани литературни калориски вредности и макронутриентен состав.
Се надевам дека ќе уживате во секој подготвен оброк и дека со овие совети ќе ви помогнам да си го подобрите здравјето и да си го промените односот кон храната.

Информации за производ

Уникатен број801
Вид на производКниги
Цена1.190,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

  1. ❤️❤️❤️

    Чиста 10 ка ! ❤️

    Reviewed by Маја on 4. Ноември 2022 19:25 | Линк

    Оваа препорака нема гласови