Путер од бадеми 200 g

290,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

100% бадеми. 

Домашно произведен без конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 200g.

Информации за производ

Уникатен број0071
Вид на производFit Delights Type
Цена290,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..