СИРУП ОД ВРБОВКА - природен производ без додаток на шеќер

690,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

Нето: 250 мл/350 гр

1 шише е доволно:

за возрасни = 15 дена, за деца 1 месец конзумација.

Состав: екстракт од врбовка(лист и цвет), маџун од грозје.

Домашен производ од Малешевскиот регион, направен по оригинален рецепт.

Производ создаден со голема љубов, посветеност и искуство во комбинација со чистото еколошко поднебје, еколошките плодови од Малешевскиот регион и оригиналниот рецепт како спој на традиционалното и современото.

Врбовката е собрана од најчистите предели на Малешевијата. Врстата на врбовка што ние ја собираме е позната по латинскиото име (Epilobium  angustifolium).

Како засладувач користиме природен гроздов слад направен од сертифицирано органско грозје.

Бројни се здравствените бенефити од користењето на двата познати и многу употребувани производи од грозје и врбовка (Epilobium  angustifolium).

Информации за производ

Уникатен број00214
Вид на производНадворешна соработка
Цена690,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..