Путер микс од јатки - 310g

400,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

100% мешавина од кикиритки, лешници и бадеми.

Домашно произведен без конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 310g.

Информации за производ

Уникатен број0058
Вид на производFit Delights Type
Цена400,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..