Путер микс од јатки - 310g

380,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

100% мешавина од кикиритки, лешници и бадеми.

Домашно произведен без конзерванси, адитиви и бои.

Пакување од 310g.

Информации за производ

Уникатен број0058
Вид на производFit Delights Type
Цена380,00 ден.
Достапност Available
Остави препорака за производот
или откажи