БОРОВ СИРУП - природен производ без додаток на шеќер

690,00 ден.

Available

Напиши препоракаОпис на производ

Нето: 250 мл/350 гр

1 шише е доволно:

за возрасни = 15 дена, за деца 1 месец конзумација.

Состав: цвет од бел бор, маџун од грозје.

Домашен производ од Малешевскиот регион, направен по оригинален рецепт.

Производ создаден со голема љубов, посветеност и искуство во комбинација со чистото еколошко поднебје, еколошките плодови од Малешевскиот регион и оригиналниот рецепт како спој на традиционалното и современото.

Боровиот цвет е собран од најчистите предели на Малешевијата, исклучиво од бел бор (Pinus sylvestris).

Како засладувач користиме природен гроздов слад направен од сертифицирано органско грозје.

Бројни се здравствените бенефити од користењето на двата антички познати и многу употребувани производи од бор и грозје.

Информации за производ

Уникатен број00215
Вид на производНадворешна соработка
Цена690,00 ден.
Достапност Available

Препораки од корисниците

Овој производ нема препораки - бидете првата што ќе го препорача..